ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ "ГЕНІЙ МІСЦЯ"

Результати пошуку

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ “ГЕНІЙ МІСЦЯ”

Творча майстерня “Геній місця” – це міждисциплінарна команда фахівців компанії “Геній місця”, які займаються розробкою нових сервісів та продуктів у сфері нерухомості та культури.

Ми перетворюємо комерційні події на культурні, а культурні – на комерційні! І робимо це легко і невимушено!
Наш гасло: Дизайн. Стратегія. Культура

ДИЗАЙН

За допомогою гарного дизайну можна збільшити цінність продукту: будинки, квартири, офіси, підприємства, ферми. Творча майстерня “Геній місця” пропонує сервіс, що збільшує ціннісну пропозицію для власників нерухомості – клієнтів нашої компанії: розробку дизайн-проекту домоволодіння або комерційної нерухомості, професійну фото-відеосьемку об’єкта, створення красивої реклами, що запам’ятовується, що збільшує перспективу швидкого продажу

СТРАТЕГІЯ

Планування та розвиток територій міста є важливим аспектом у сучасному рієлтерському бізнесі.

Погодьтеся, – адже досвідчений фахівець з нерухомості як ніхто інший, знає потреби городян щодо просторів міста, що бурхливо розвивається. Що має бути більше – рекреаційних просторів: парків з водоймищами, площ для фестивалів та ярмарків, виставкових залів, паркувальних місць, гарних будівель з обмеженою поверховістю чи одноликі вежі-клони?
Все це і є – СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ міста для людей.

КУЛЬТУРА

Ми любимо Одесу, і прагнемо зберегти її культурну та історичну спадщину.
Ми переконані, що культура – джерело розвитку міста, де хочеться жити.

Тому ми проводимо виставкову діяльність спільно з талановитими одеськими художниками, письменниками, фото-відеографами, архітекторами та дизайнерами. Ми відкриваємо нові імена у світі творчості та віддаємо шану всесвітньо-визнаним творцям.

Розробляємо нові освітні програми, воркшопи, майстер-класи для дітей та студентів, які хочуть пов’язати свою майбутню професію із архітектурою, мистецтвом, культурою у нашому улюбленому місті – Одесі.

Порівняйте списки